5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Zahradní stany

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Organizace svatby je většinou složitá, zvláště pokud svatbu plánujete bez pomoci svatebního koordinátora. Je třeba zajistit svatební menu, hudbu a dokonalou svatební výzdobu. Každý detail je důležitý. Svatba musí být jedinečná a nezapomenutelná.

Svatba pod zahradními stany

Outdoorové svatby jsou nepopsatelné: historií dýchající nádvoří zámku, romantické prostory botanické zahrady nebo nepopsatelná krása na skalnatém pobřeží oceánu.

Zahradní stany je možné postavit téměř kdekoliv. Můžete si vybrat velký stan v rozměru 4x8m například v oblíbeném parku nebo kombinovat několik menších stanů do jednoho velkého stanu. Ať už pořádáte formální nebo neformální svatbu, stany mají různé barvy, velikosti a sestává z kvalitních a propracovaných materiálů. Zahradní stany lze přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vašemu stylu. Vyberte si design, který zaujme hned na první pohled.

Díky své mobilitě se záhradní stan dá rozložit na jakýkoliv povrch, ať už chcete slavit svatbu na travnatém, betonovém povrchu nebo dokonce na pláži. Nezapomeňte však na povětrnostní podmínky. Pokud pořádáte svatbu v letních měsících, zajistěte klimatizaci a pokud v zimě pohodlí hostí dotvoří plynové ohřívače. Do stanu je možné instalovat podlahu. Panelové zástěny nejsou potřebné, protože stany mají odnímatelné nepromokavé boční stěny, které poskytují ideální ochranu před sluncem, deštěm a větrem.

I když ty nejpevněji stany odolají silným bouřím a nepředvídatelným nárazovým větrem, doporučujeme však stan pořádně zakotvit. Součástí základního balení jsou kotvící kolíky, v případě že vaše svatba bude na travnaté ploše stan můžete ukotvit zátěžovými vaky nebo ocelovými závažími.

Stan sestává z konstrukce, střechy a třech bočních stěn. Přesvědčí vás jednoduchou elegancí. Na to abyste získali svatební   design stanu, potřebujete dekorace. Zpravidla dostanete různé ozdobné předměty jako saténové stuhy, perleťové svícny, bílé lampiony a různé květinové dekorace.

Proměňte svůj stan na okouzlující místo a zažijte dokonalou svatební hostinu.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img