5.6 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Vilapark Klamovka nabídne vysoký standard bydlení v příjemném prostředí

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

V Praze chybí cca 30 tisíc bytů a kvůli vysoké poptávce se ceny zvedají rekordně vysoko. Pokud se situace nestabilizuje, z metropole se stane místo pro bohaté. Hlavním problémem je pomalá výstavba, která je pro Česko typická. Do nabídky se tak dostává mnohem méně nových bytů, než kolik je jich reálně zapotřebí. I proto je nadmíru jasné, že se bytové jednotky v rámci osobitého rezidenčního projektu Vilapark Klamovka velmi rychle rozprodají.

Vilapark Klamovka je unikátní projekt, za kterým stojí renomovaný developer Metrostav Development a zkušení architekti ze studia City Work Architects. Dva odlišně koncipované bytové domy nabídnou ideální bydlení každému, kdo touží po adrese na klidném místě obklopeném zelení, a přitom nedaleko od centra dění.

Byty k prodeji na Praze 5 se momentálně nachází ve fázi výstavby, kolaudace by měla proběhnout ve třetím čtvrtletí příštího roku.

Bydlení s výhledem i v zahradě

Na atmosféru čtyř ročních období, ale také na maximum soukromí láká budova „A“. Čtyři sekce bytového domu na severní hraně pozemku nabídnou zejména individuální velkoměstské byty, výhled na město a jižní orientaci do městského parku.

Čtyři sekce domu „B“ byly navrženy tak, aby poskytovaly pohled klidné zahrady. Útulné prostředí ocení každý, kdo preferuje klid.

Všechny bytové jednotky charakterizuje moderní, funkční interiérový design s důrazem na přítomnost kvalitních materiálů. Rezidenti si mohou vybrat mezi různými povrchy podlah, odstíny dlažeb a obkladů. V případě zájmu jsou možné úpravy na míru.

Ve víru velkoměsta za pár minut

Celkem se tedy do nabídky dostane 117 nových bytů – jako stvořených pro rodiny s dětmi i bezdětné páry. Pečlivě zvolená lokalita umožňuje příjemný relax i sportovní vyžití v přilehlém parku Klamovka, stejně jako snadný přesun do životem tepajícího velkoměsta, jenž čeká jen o pár bloků dále.

Pokud si chcete pořídit nový byt na Smíchově, přečtěte si o projektu více na oficiálních stránkách vilaparkklamovka.cz.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img