5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Ubytování pro školy v přírodě ProFamily Hotel TOP Benecko

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Na škole v přírodě jsme ve školních letech byli asi všichni. Na pobyt v přírodě bude mít každý z nás jiné vzpomínky, ale jedno téma je vždy společné. Nejedná se ani tak o sportovní nebo naučné aktivity, jako spíš o stravování. Děti tenhle faktor sice tolik nevnímají, ale jako rodiče určitě chcete, aby váš syn nebo dcera měli kvalitní pokrmy.

Jaké je ubytování v horském hotelu?

Zejména školy nacházející se uprostřed velkých měst velmi rády vyrážejí na letní pobyty v přírodě, v rámci nichž děti poznají krásy České republiky a dozví se více informací o tuzemské přírodě. Ubytování pro školy v přírodě v horském hotelu je přizpůsobeno malým dětem. Všechny pokoje disponují moderním vybavením a samozřejmostí je i připojení k internetu. Hlavní výhodou hotelu na Benecku je kompaktnost celé budovy, takže všichni účastníci školy v přírodě budou trávit pobyt pospolu.

Jak je vyřešena strava?

Při rezervování hotelu nesmíte zapomenout na stravu, která je nedílnou součástí školy v přírodě. Ubytování v horském hotelu poskytuje snídaně formou otevřeného bufetu, kdy si děti mohou vybrat potraviny, na něž mají zrovna chuť. Ochutnat mohou pečivo z domácí pekárny, domácí pomazánky nebo marmelády a samozřejmě ovoce a zeleninu. Důraz je pochopitelně kladen také na dodržování pitného režimu.

Důraz na kvalitní suroviny

Zkušení a velmi kreativní kuchaři si při přípravě pokrmů pro děti zakládají hlavně na nejkvalitnějších dostupných surovinách. Ty jsou odebírány pouze od lokálních pěstitelů a chovatelů, takže se můžete spolehnout na jejich prvotřídní kvalitu. Kuchaři jsou navíc dostatečně zkušení, tudíž velmi dobře vědí, která jídla mají děti rády. Nemusíte se obávat ani příliš vysoké ceny. Servírovaná jídla vypadají naprosto exkluzivně, a přitom za ně zaplatíte rozumnou částku. Školka v přírodě nebo škola v přírodě se tedy rodičům neprodraží.

ProFamily Hotel TOP Benecko je přizpůsobený dětem nejenom z hlediska ubytování, ale také stravování. V příjemné rodinné atmosféře bude všem účastníkům školy v přírodě zaručeně chutnat.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img