5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Striptýz Praha aneb jak vzniklo toto umění?

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Každý už jste pravděpodobně byli někdy na nějaké rozlučce se svobodou nebo třeba podnikovém večírku. Většinou se na takových akcích také odehrává nejenom dámský striptýz, ale také pánský striptýz. Praha je hlavním městem nejenom České republiky, ale také striptýzu. Nabízí spoustu možností, co se těchto představení týče. Věděli jste ale, jak striptýzový tanec vlastně vznikl?

Kdo má hezčí tělo?

Striptýz vznikl vlastně tak nějak náhodou. Ale není už tak moc náhoda, že to bylo v Paříži – ve městě umění, lásky a krásných žen. A právě tyto krásné ženy se začaly jeden večer roku 1883 přít na náměstí Pigalle o to, která z nich má lepší tělo. Jedna z nich jménem Mona se nestyděla a na pódiu začala předvádět své tělo v celé kráse tím, že postupně odhazovala všechny své svršky. A tak byl na světě první striptýz. Praha v této tradici brzo navázala, a tak si v dnešní době i u nás můžete objednat profesionální striptýz.

Sexy show

Je pravda, že od roku 1883 uplynula již spousta času, a tak není divu, že toto umění se proměnilo na oblíbenou zábavu nejenom na rozlučky se svobodou, ale také třeba na vánoční večírky či soukromé oslavy. A objednat si můžete doslova cokoliv, co vás napadne. Striptérky mohou být v převleku například za jeptišku, kovbojku, čertici, policistku, vojandu, letušku či jiné. A to samé platí i u pánských striptérů. Policista, který vás přijde zkontrolovat do baru – a najednou začne hrát hudba a on svůdně svlékne a předvede profesionální tanec – to je zábava na úrovni.

Mistrovství světa ve striptýzu

Toto umění se posunulo až na takovou hranici, že se u nás dokonce pořádají i mistrovství světa ve striptýzu. Jedná se o skvělou show, kde se na jednom pódiu sejdou nejlepší striptéři z celého světa a odborná porota zvolí toho nejlepšího. Je to doprovázeno programem, do něhož se občas zapojí i nějaká divačka z publika.

Už jste někdy na takovém mistrovství?

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img