5.6 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Rodinný hotel aneb zábava pro děti a relax pro rodiče

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Rodina je základ státu – učili nás ve škole. Bezesporu je to pravda. A aby se utužila ještě víc, od toho tu je i rodinný hotel, jehož výhod může využívat každý. Jedním z takových hotelů je ten na Benecku v Krkonoších. Pro milovníky přírody ideální.

Rodinný hotel je skvělou volbou

Rodinný hotel na Benecku je vynikající volbou, když už máte děti. Nabízí to nejlepší možné pohodlí. Nicméně pokud jste jen pár, skupina přátel nebo firemní klientela, též si přijdete určitě na své. Najdete zde 16 pokojů s kapacitou 71 lůžek. Rodinné pokoje jsou vybaveny Wi-Fi připojením a televizorem. Je zde možnost zapůjčit si na přání dětskou postýlku, chůvičku či dokonce fén. 

Hotel pro rodiny s dětmi má co nabídnout všem    

Hotel pro rodiny s dětmi na Benecku v Krkonoších nabízí vše, co si mohou rodiče pro sebe a svá dítka přát. Spokojení hosté jsou toho důkazem na stránkách tohoto hotelu pro rodiny. Skýtá všemožná rozptýlení v rámci jeho typu. Dokonce si nyní můžete zajistit rezervaci na Mikulášský pobyt. S malými dětmi to zajisté oceníte. Pro dospělé je tu v rámci mikulášského víkendu wellness. Děti budou mít zábavu ve formě karnevalu, výtvarné dílny, pečení cukroví, mikulášské nadílky či dětské herny. Jak vidíte, je toho více než dost. 

Ubytování pro školy v přírodě na Benecku

Ubytování pro školy v přírodě na Benecku ve spojení s rodinnými pokoji v tomto hotelu bude patřit k těm nejlepším rozhodnutím, jaká se mohou v tomto směru učinit. Pohodlné ubytování s příjemnou a přátelskou atmosférou. Co víc si přát? Pokoje se tu pohybují od dvoulůžkových po šestilůžkové. Restaurace se může pochlubit čerstvými surovinami dováženými od regionálních pěstitelů, z nichž se připravují pokrmy.

Tak co, zajedete si s ratolestmi a s partnerem užít zdejších služeb a klidu?  

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img