5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

OZNAČENÍ SÍDLA FIRMY

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

V zákoně je řečeno, že sídlo firmy musí být řádně označeno na viditelném místě. Označení by mělo obsahovat název společnosti a identifikační číslo. K označení můžete využít cedulku u schránky nebo zvonků budovy apod. Nezapomeňte adresu také uvádět ve fakturách, v razítku nebo třeba na webových stránkách.

Umístění sídla firmy byste si měli rozmyslet již před založením podniku. Zákon uvádí, že by měl prostor sídla odpovídat typu vašeho podnikání. V případě e-shopů s drobným zbožím se tedy obejdete i se svojí běžnou adresou, avšak je dobré zvážit, zda skutečně chcete jako sídlo firmy zvolit vaše bydliště.

Sídlo společnosti není si zvolit na vašem bydlišti. Nevýhodou je neseriozní adresa. Sídlo firmy je oficiální adresa, která je uvedena na všech obchodních písemnostech, vizitkách i webových stránkách. Bude-li sídlem malebná vesnička v neznámém koutu republiky, ovlivní to první dojem a celkový image společnosti, zatímco pražská adresa zvýší  prestiž.

Pokud hodně cestujete nebo pracujete jako programátor, finanční poradce, tlumočník, překladatel nebo máte stavební firmu a vaše práce je pokaždé na jiném místě, můžete si založit virtuální kancelář. Je to způsob provozování kanceláře, pokud nejste v sídle fyzicky přítomni. Výhodou je také to, že tato služba vyjde levněji, než pronajmutí prostorů. Platí to zejména pro podnikatele, u kterých není skutečná kancelář potřebná.  S virtuálním sídlem  máte možnost využít doplňkové služby. A to především správu a evidenci pošty či telefonních hovorů. Buď budete chtí doručenou poštu zasílat naskenovanou e-mailem, nebo si ji osobně vyzvednete. Příchozí telefonní hovory můžeme za Vás také vyřizovat a posléze Vás budeme obratem informovat o jejich obsahu.

Sídlo firmy v Praze je skvělý způsob pořízení si sídla na lukrativním místě, které dodá image a věrohodnost společnosti.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img