5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Neuvěříte: Stále více žen a mužů tajně touží, aby je přistihli při nevěře!

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Jenže, často nemá odvahu řešit neshody rozchodem či rozvodem, ale zvolí si jinou cestu – nevěru. Paradoxem je, že touží být při ní přistižen. Připadá vám to nelogické? Pro „pachatele“ však není.

Nepodporuje vás a ignoruje vás – pokud váš partner nemá zájem o kompromis a nemá zájem se s vámi ani promluvit, je nejvyšší čas zvednout kotvy. Pokud jste v jeho žebříčku na posledním místě, pokud vás ve vašich rozhodnutích nepodporuje, respektive vám věci zakazuje, odejděte od něj. Nebo chcete být v pozici otroka navždy? O tom vztah přece není.

Zištné důvody nevěry
Podle odborníků specializujících se na vztahy existují tři hlavní důvody, proč chtějí být někteří lidé záměrně přistiženi při nevěře. Paradoxní je, že se to stává výlučně ve vztazích, v nichž je manželství v troskách a už neexistuje šance ho zachránit. Místo toho, aby se partneři rozešli a našli korektní způsob, investují čas a úsilí do mimomanželského vztahu. Samozřejmě, mají na to zištné důvody.

Strach požádat o rozvod
Prvním důvodem je, že partner, který chce odejít ze vztahu neví, jak na jeho výzvu bude reagovat partner, který se rozejít nechce nebo neplánuje. Rozhodování o rozvodu je proto pro něj náročné. Má obavu požádat o rozvod, protože se bojí eskalace napětí, emotivního vydírání ze strany partnera, chození po poradnách a podobně. Nevěra se proto zdá jako lehčí alternativa, po odhalení níž nebude muset absolvovat zmiňované „povinné jízdy.“

Hodit odpovědnost na toho druhého
Uchýlit se k nevěře může být i lišácky důvod jako přenechat odpovědnost za ukončení vztahu na partnerovi. Jelikož málokdo dokáže nevěru odpustit a překonat, v konečném důsledku o rozvod požádá podvedený. Nevěrný partner se „pouze“ uklouzl, sjel z cesty, ale ten druhý rozbíjí rodinu, protože se chce rozvést.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img