5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Kids friendly dovolená: S dětmi si můžete užít Evropu i dalekou exotiku

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Léto je v plném proudu a pokud jste dosud nebyli na dovolené, můžete to napravit. Pokud se však bojíte vycestovat někam, protože si nejste jistá, zda vaše dítě bude na dovolené spokojené, přinášíme vám pár „kids friendly“ rekreačních inspirací, kde se bude líbit celé rodince.

Mallorca
Užijte si Mallorcu trochu jinak, než jste možná měli v oblibě před tím. Mini „road trip“ můžete absolvovat i se svým dítětem. Příkladem je i modelka Zuzka Straško, která se ještě začátkem léta vybrala se svojí letou dcerkou Emou a kamarádkou právě na tento ostrov. Dívky se na Mallorcu dopravili letecky, po přistání si zapůjčili auto, což je podle samotné Zuzany zcela bezproblémové, dokonce i s autosedačkou nebudou problémy a vybrali se objevovat krásy ostrova. Konkrétně si zvolili oblast Formentor, severo-východní území Mallorca. A podle slov modelky je toto místo jako stvořené pro rodinné dovolené. Krásné pláže, čisté moře, rodinné hotely a čarokrásné uličky města vám učarují na první pohled. A zdolávat je s kočárkem nebude žádný problém. Tak co, zabookovat si letenky ještě dnes?

Kalábrie
Nejjižnější výběžek apeninského poloostrova jste si možná dosud nespojovali právě s rodinnou dovolenou, ale zdání může klamat. Toto místo vás dostane nejen pro krásné pláže, ale historii, kterou cítit na každém kroku. Vinice, citrusové háje, zajímavá architektura. Můžete zde najít množství úchvatných míst, které rovněž zvládnete i se svým prckem. Stejně rozmanité jsou pláže, které zde jsou – kamenité, skalnaté a samozřejmě i pískové, což je jako stvořené pro děti. A jak se sem dostat? No ideálně letecky, protože na cestu autem by to bylo časově náročnější. Mezinárodní letiště Lamezia Terme se nachází jen 50 km od centra Kalábrie a množství resortů nabízí transfer z letiště do vašeho cíle, což jsou plusové body. Rodinných hotelů je na tomto území poměrně dost, takže o zábavu pro ty nejmenší děti bude také postaráno. Pokud se chcete vyhnout tradičním dovolenkovým místy, určitě si zvolte právě tuto lokalitu.

kambodža
Ne, Žádný vtip. I s dětmi si můžete užít takovou exotickou dovolenou. Pokud nevěříte, můžete si přečíst na příklad blog české rodiny dovolená s dětmi, která cestuje po celém světě. A přesto, že mají dvě děti, nevyhýbají se ani exotickým místy jako je toto.

Samozřejmě, takovou dovolenou je ideální naplánovat si předem, ale díky podnebí se nemusíte fixovat jen na léto. Pokud nemáte školní děti, klidně vyrazte i po hlavní letní sezóně. Toto místo dokonce můžete přejít na „vlastní pěst“ a to i s dětmi. Stačí si jeden večer sednout za počítač, vyzistiť nejdůležitější informace o zemi a začít plánovat. Nemusíte vyhazovat tisíce eur za dovolenou s cestovní kanceláří. Takto ušetříte a dopřejte sobě i rodině nezaměnitelný zážitek. Vše o Kambodži můžete najít na zmiňovaném webu, kde vám přesně řeknou, co se vyplatí vidět a která místa jsou přijatelné pro děti.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img