5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Když dozrajete k rozhodnutí vyměnit staré peřiny a polštáře, dejte šanci péřovému sortimentu

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Také peřiny a polštáře mají nějakou životnost. Pokud už si ani nepamatujete, kdy jste svůj polštář a peřinu kupovali, nebo dokonce nemáte ani tušení, jak se k vám vaše sada peřiny a polštáře dostala, možná nastal pravý čas na její výměnu. 

Kdy je ten správný čas na koupi nové peřiny a polštáře?

Ráno vám v ložnici sněží? Z péřové peřiny nebo polštáře se vám sype peří a vás už nebaví to pořád uklízet? Ani se vám nedivíme. Povrch peřiny a polštáře je už zašlý a špinavý? Polštář nedrží tvar? Peří v peřině se přesypává do jednoho rohu? Kvůli toho špatně spíte? To všechno jsou pádné důvody pro to, rozhlédnout se po nové peřině a polštáři. 

Své staré péřové peřiny můžete nechat odborně vyčistit

Ještě dřív, než se rozhodnete pro koupi nové peřiny a polštáře, popřemýšlejte, zda se s vaší aktuální peřinou a polštářem nedá už nic dělat. V případě péřového spaní můžete nechat peří odborně vyčistit a doplnit. V takových případech se dělá i výměna povrchové látky peřiny a polštáře. Výhodou tohoto způsobu je skutečnost, že vám zůstanou peřiny po babičce, jen jim dáte nový a čistý vzhled. Protože využijete staré peří, které si i po letech drží své vlastnosti, můžete něco ušetřit. 

Proč si pořídit nové péřové peřiny?

Koupit si však můžete nové, svěží a voňavé péřové peřiny a polštáře. Jejich nejčastější náplní je přírodní husí peří v různém poměru. Právě poměr klasického a prachového peří dělí peřiny a polštáře do kategorií podle kvality. Kategorie LUXUS nabízí 100% prachové peří. Peřiny a polštáře jsou tedy výjimečně kvalitní. 

Důvodem, proč se raději rozhodnout pro pořízení nové péřové peřiny, je skutečnost, že nové peřiny a polštáře lze krásně udržovat. Díky speciální technologii výroby lze dnes už péřové peřiny a polštáře prát doma v pračce. Peřiny jsou lehké a speciálně prošité tak, aby se péřová náplň rovnoměrně rozložila a nepřesypávala se ze strany na stranu. 

Nová peřina a polštář vám přinese pohodové spaní. Stačí vybírat kvalitu, kterou najdete třeba v českých výrobcích.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img