5.6 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Jakým dárkem vyjádřit muži lásku?

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Existují však i jiné symboly či důkazy lásky, které se hodí pro muže více. Pokud se tedy blíží svátek vašeho mazlíčka, k hlavnímu dárku, nebo jako hlavní dárek mu můžete darovat některou z následujících drobností.

Dárkový koš plný vína a čokolády
Určitě není náhoda, že klasické dárkové koše pro muže obsahují víno a čokoládu. V dárkovém koši se mohou nacházet i jiné druhy alkoholu, a také uzeniny nebo kompotované dobroty. Ale právě víno a čokoláda působí jako afrodiziakum. Ani jedno, ani druhé není sice přímým symbolem lásky, ale s láskou souvisí.

O zvlášť silných účincích se přesvědčíte v případě červeného vína a hořké čokolády, resp. jejich kombinace. Říká se, že sex je pro muže důkazem lásky. Noc plná vášně bude příjemným ukončením svátečního dne pro oba. Kromě toho se říká, že láska prochází žaludkem. Na čokoládě či víně si partner jistě pochutná. Čokoláda se označuje za pokrm, a víno za nápoj bohů. Nuže tedy, více si svého muže uctít nemůžete ?. No a v neposlední řadě, jak správné přítelkyni či manželce, by vám mělo záležet na mužově zdraví. Obě pochutiny, pokud jsou z kvalitních surovin a užívají se s mírou, patří k nejzdravějším na světě.

Pokud se rozhodnete čokoládu nebo víno darovat jako součást dárkového koše, na objednávku vám ho mohou naaranžovat profesionálové z dárkové prodejny.

Ano, důkazem velké lásky jsou i ponožky ?
Tato malá, ale významná část oblečení je často zdrojem výsmeškov. Alespoň co se týče ponožek jako dárku. Přesto byste měli o nich seriózně uvažovat. Vždyť si jen vzpomeňte – kolikrát a od koho jste dostali ponožky vy? Většinou vám je s láskou daroval blízký příbuzný – matka či babička – a to opakovaně každé Vánoce !!! Pokud svému milovanému darujete ponožky, ty představují pohodlí, teplo domova a rodinu. Dáváte mu tím najevo, že ho také pokládáte za člena rodiny, vztah berete vážně a může s vámi počítat do budoucna. Prakticky smýšlející muž se ponožkám jistě potěší.

Skutečně originálním dárkem se stanou tehdy, pokud mají na sobě veselé vzory, vtipné nápisy, sama jejich uštrikujete, případně se vyznačují vysokou kvalitou. Sportovcům se mohou hodit např. nike ponožky s dodatečnou podporou nohy, tlumící nárazy a z pot odvádějících materiálů.

Ryby?
Za projev lásky lze považovat jakýkoliv dárek, který podporuje záliby obdarovaného. Třeba i rybářskou udici, resp. rybářské potřeby, pokud váš partner libuje rybolov. Chceme však přemostit na to, že ryba hraje důležitou roli ve více kulturách. Byla a je poznávacím znakem křesťanů. V učení feng šuej jsou ryby symbolem hojnosti, bohatství, prosperity, ale také věrnosti, lásky, partnerství a přátelství. Ryba nebo dvojice ryb by neměla chybět v žádné domácnosti.

Pokud se tedy chcete striktně přidržovat symbolů lásky, a nemá to být srdce, darujte partnerovi něco s motivem ryb. Ryba se může nacházet na obraze, na šálku, nebo ve formě jiné bytové dekorace partnerova, případně už vašeho společného obydlí.

Za symbol lásky je považován také slon
V zvířecí říši ještě zůstaneme, a rovněž při interiérových doplňcích. Při zadání výrazu „velkosklad dekorací“ do internetového vyhledávače najdete mnoho nápadů na luxusní i humorné dárky pro partnera, a mimochodem, i na svatební dekorace ?. Tentokrát si však v sortimentu e-shopu všímejte, zda mezi dekoracemi nachází soška slona. Slon se zdviženým chobotem totiž symbolizuje štěstí, přátelství a lásku. Ale pozor, pokud chcete u partnera podpořit plodnost, obdarte ho slonem, který má chobot spuštěn.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img