5.6 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Dovolená snů téměř zdarma: Pokud se budete držet těchto 4 zásad, může se stát realitou

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Přinášíme vám opravdu praktické rady, jak cestovat stylově, do exotických destinací a opravdu za pár korun. Tyto rady v bedeker nenajdete, ale díky nim se vaše dovolená snů, může stát realitou.

 1. Letenku kupujte alespoň osm měsíců předem
  Stačí sledovat několik základních stránek lovců letenek, kteří číhají 24/7 na akcie leteckých společností. Určitě se vyplatí všímat si nejen ty slovenské a české, ale i zahraniční weby. Takto koupíte letenky za skutečně zlomkové ceny. Klidně i za 250 e například na Seychely. A to se skutečně vyplatí. Odlety jsou většinou z Mnichova, ale stále jste v takovém případě v mimořádném plusu.
 2. Vyhledávejte malé hotely a Guest house
  Sehnat ubytování v exotice je skutečně jednodušší než zřejmě předpokládáte. Opravdu krásné místa přímo na pláži a v těch nejromantičtějších zátokách, nabízejí paradoxně malé hotýlky, či tzv. Guest House. Majitelé v nich jsou většinou mimořádně pozorní, ochotní a starají se o vše s láskou. To je velká výhoda menších komplexů, či domů. Místní firmy totiž musí mít i přidanou hodnotu, aby ho turisté vyhledávali. A tito lidé to velmi dobře vědí. Zde se víte cenově hýbat okolo 40 e pro dva, dokonce se snídaní.
 3. Zapomeňte na all inclusive, vystačíte si se snídaní
  Jedno je však jisté, od takové dovolené nemůžete očekávat all inclusive sevis. Kreujete a formujete si ji vy sami. No to je podle nás, na ní i nejkrásnější a nejzábavnější. Ideální je, pokud se stravujete v místních restauracích, zajdete na místě trh. Poznáváte tak nejen nové chutě dané země, ale i mentalitu a život zdejších lidí. To je něco, co v uzavřeném resortu nenajdete.
 4. Půjčte si auto, nebo motorku
  Ano víme, cestování na vlastní pěst má i svá rizika, ale neskutečné kouzlo. Před odjezdem si udělejte plán, co všechno chcete vidět, sepište si body, vyznačte si to na mapě a držte se toho. Pokud si půjčíte auto (na menších ostrovech vám postačí skútr nebo motorka) dostanete se i do částí, kam běžně turisté nechodí. Navíc, nemusíte platit za předražené výlety, na které chodí najednou spousta turistů. Krajinu tak poznáte z jiného úhlu a perspektivy.
- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img