5.4 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Dara Rolins se ukázala zcela BEZ retuše: Teda, to jak vypadá?

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Vyšla s pravdou ven! Zpěvačku Daru Rolins (47) mnozí vnímají jako dokonalou ženu. Na fotkách vypadá vždy upraveně a podle postavy či obličeje by její věk věru nikdo neuhodl. Dara si však řekla, že se veřejnosti ukáže konečně bez retuše.

Dara Rolins je už léta v tip top formě a je vzorem pro mnohé ženy. Vypadá ale i ve skutečnosti tak dokonale jako na titulkách časopisů? Věru ani zdaleka.

„Vím, že mi občas píšete pod fotky z časopisů, že to s tou retuší přeháním. Retušovat proběhne každá jedna titulka, nejen ta moje, to je pravidlo, zda se to někomu líbí nebo ne. My, kteří se na titulkách objevujeme, nemáme s výběrem fotek a jejich následnou retuší nic společného. Je to v první řadě volba redakce a v neposlední řadě v moci fotografa. Jde o jeho vidění, rukopis, projev, talent, prostě umělecká svoboda, „napsala Dara na sociální síť a dodala, že i ona si díky upraveným fotkám často připadá příliš vyžehlená.

„Vím a chápu, občas si i já přijdu příliš dokonalá. Myslím na některých fotkách. Ani omylem nejsem. Důvěrně znám všechny své přednosti i chyby. O správném úhlu, kouzle světla a okamžiku ani nemluvím. Od toho máte možnost vidět nás na našich Instagramech a v Stork takto „normálních“ v pohybu, s chybami, vráskami, prostě všem přirozeně lidským. Ani mě nebaví dívat se na přefiltrované krásky, které pak s realitou nemají nic společného, „dodala zpěvačka na závěr apod příspěvek připojila i fotku z domácího prostředí. Bez retuše a bez úprav.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img