5.6 C
Prague
Pondělí, 5 prosince, 2022

Bezva byty za bezva ceny!

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -spot_img

Hledáte v Praze slušné bydlení a doposud marně? Nevykradli jste banku, abyste si mohli pořídit byt pro milionáře, ale zároveň nechcete bydlet v omšelém činžáku? Pak jste tady na správné adrese. Byty na pražském Žižkově jsou na nejlepší adrese, za rozumnou cenu.

Prodej bytu na Praze 3 potěší všechny, kteří chtějí bydlet na příjemném místě, v dosahu MHD a centra velkoměsta a zároveň mí k dispozici veškerou občanskou vybavenost. Při návrhu projektu se projektanti snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Což se bezezbytku povedlo.

K dispozici výhodná hypotéka

Pořídit si nové bydlení nebylo nikdy jednodušší. Rezidence Byty u parku je dostupná díky výhodné hypotéce od Hyposervis Consulting, kterou je možné využít a do výše 80% kupní ceny nemovitosti.

Čeká na vás 272 bytů v jedenácti bytových domech. Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

On-line booking

Garážová stání a sklepní kóje jsou situovány v podzemních podlažích a budou přiřazeny k jednotlivým bytům. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Díky relativně malému počtu pater (maximálně 6 nadzemních podlaží) se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám.

Lepší bydlení na stejné úrovni byste hledali marně. Využijte posledních volných bytových jednotek a proveďte booking on-line pomocí interaktivního formuláře.

- Komerční sdělení -spot_img

čtení ke kávě

- Komerční sdělení -spot_img

Nejnovější články

- Reklama -spot_img